برگزاری مسابقات آنلاین بازی Call Of Duty Mobile در ایران

به صفحه مسابقات کالاف دیوتی موبایل در ایران خوش آمدید. در ادامه شرایط حضور در مسابقه، نحوه اجرای مسابقه و نحوه اهدای جوایز را مطالعه خواهید کرد. در انتهای صفحه بخش ثبت نام وجود دارد که با تکمیل اطلاعات آن بخش وارد چرخه مسابقه Call Of Duty Mobile خواهید شد. مجری این مسابقات تیک تاک تِک است و با نام تجاریِ “تیکو گیم” فعالیت می‌کند.

قوانین و مقررات برگزاری مسابقات آنلاین

1- مسابقات کالاف دیوتی موبایل در قالب تیم‌های 5 نفره و به شکل لیگ برگزار می‌شود.

نکته: مسابقات در سبک مالتی پلیر ( Multiplayer ) است.

2- بازی‌ها تک حذفی می‌باشند. پس تمام تلاش خود را کنید تا پیروز میدان باشید.

3- هزینه ثبت نام مبلغ 5.000 تومان است که به شکل تیمی مبلغ ورودی به ازای هر گروه 25.000 تومان می‌شود.

4- یکی از اعضای هر تیم به عنوان لیدر و رهبر گروه، هزینه ورودی هر تیم را باید پرداخت کرده و مشخصات خود را در کادر تعیین شده وارد کند.

5- رهبر هر تیم باید تمام مشخصات هم گروهی‌های خود را به طور کامل و دقیق در کادر مشخص شده وارد کند.

6- اطلاعات خود و هم تیمی‌های خود را دقیق وارد کنید چرا که بعد از ثبت نام امکان تغییر اطلاعات وجود ندارد و جوایز بعد از بررسی صحت اطلاعات به برندگان اهدا می‌گردد.

7- حتما در گروه واتساپ سایت عضو شوید تا از آخرین اخبار مربوط به مسابقات مطلع شوید. چرا که تمام اطلاع رسانی‌ها در آنجا قرار می‌گیرد. پس تمام مسئولیت عدم آگاهی از اخبار و اتفاقات پیرامون مسابقات بر عهده خود شرکت کننده است.

8- اطلاعات حساب بانکی که شامل نام و نام خانوادگی صاحب کارت و شماره کارت می‌شود، در واتساپ به صورت خصوصی دریافت می‌شود. ( در صورت لزوم بنا به خواسته خودتان و برای امنیت بیشتر شماره شِبا دریافت می‌شود )

9- از پرداختی خود هنگام ثبت نام عکس گرفته و آن را برای ادمین گروه واتساپ ارسال کنید تا در گروه به اشتراک گذاشته شود ( با این کار شفافیت در اجرای عادلانه مسابقات را بیشتر خواهیم کرد)

10- بازیکنان در بازی با نام ID آنها که در بازی Call of Duty Mobile ثبت شده شناخته می‌شوند.

11- LeveL بازیکنان به هیچ عنوان ملاک تعیین سطح گروه‌ها نمی‌باشد و ممکن است تیمی با LvLهای پایین در مقابل تیمی با LvLهای بالا قرار بگیرد، پس تمام مسئولیت آن بر عهده شرکت کنندگان عزیز می‌باشد و با ثبت نام در مسابقات شما تمام قوانین مسابقه را پذیرفته‌اید.

12- تمام مسئولیت‌ها از جمله قطعی اینترنت، هَنگ کردن گوشی و قطعی برق و غیره بر عهده شرکت کنندگان می‌باشد ( لطفا آخرین نسخه بازی را نصب داشته باشید و از اینترنت پایدار استفاده کنید)

13- استفاده از الفاظ رکیک و یا نوشتن پیام چه برای تبریک و یا احساس هم دردی به تیم مقابل با محتوای خوب و یا بد موجب حذف تیم می‌شود ( همچنین استفاده از نام‌های سیاسی،رکیک و یا نژادپرستانه مانع ورود بازیکن به مسابقات می‌شود )

14- رعایت نکردن قوانین و یا سرپیچی از دستورات و تذکرات داوران موجب حذف تیم می‌شود.

15- حاضر نشدن بازیکنان هر تیم راس ساعت برگزاری مسابقه باعث حذف تیم می‌شود. مگر اینکه هم‌تیمی‌ها با هم به توافق رسیده و با یک بازیکن کمتر مسابقه را ادامه دهند.

 • تبصره 1: بازیکن غایب در صورتی که تیمش صعود کرد از همراهی آن در مرحله بعد محروم می‌شود و از مرحله بعدی آن می‌تواند تیم خود را همراهی کند.
 • تبصره 2: هر تیم تنها یکبار می‌تواند از این فرصت استفاده کند که با 4 بازیکن مسابقه را ادامه دهد.

16- انتخابی تیم‌ها به صورت قرعه کشی است و تمام روند قرعه کشی به صورت آنلاین در صفحه اینستاگرام برگزار کننده مسابقات قرار داده می‌شود و همچنین در گروه واتساپ برای غایبین قرار داده خواهد شد.

قوانین بازی:

1- زمان برگزاری مسابقات کالاف دیوتی موبایل بعد از تکمیل ظرفیت متعاقبا اعلام می‌گردد.

2- مدت زمان برگزاری مسابقات ( بعد از اعلام روز برگزاری ) راس ساعت 21 تا ساعت 23 روز اعلام شده می‌باشد.

3- زمان هر مسابقه برای دو تیم 8 دقیقه می‌باشد.

4- حضور اعضای تیم شرکت کننده که به قید قرعه کشی زمان مسابقه آنها مشخص شده است 15 دقیقه قبل از شروع نبرد در بازی الزامی می‌باشد.

5- داور مسابقه با ساخت یک Private Chanel در بازی، ابتدا رهبران هر گروه را عضو کرده و آنها باید اعضای تیم خود را عضو کنند.

تبصره: اگر هر کدام از اعضا قبل از اعلام داور مسابقه را شروع کنند بلافاصله حذف و از لیست شرکت کنندگان خط خواهند خورد و تیم مقابل می‌تواند از بازی خارج شود.

6- مسابقات کالاف دیوتی موبایل راس ساعت اعلام شده برگزار می‌شود و داور، مسابقه را ضبط کرده تا در صورت بروز هرگونه خطا و یا مشکل از تیم‌ها، مدارک را به صورت مدرک در اختیار تیم متخاطی قرار دهد. ( به این ترتیب از هرگونه سو استفاده و تبانی کردن جلوگیری خواهد شد )

7- اعلام نتایج بعد از ساعت 24 هر مرحله در گروه واتساپ قرار می‌گیرد.

8- 3 گروه صعود کننده به قید قرعه با یکدیگر مسابقه می‌دهند تا به طور عادلانه تیم‌های برنده مشخص شوند.

جوایز تیم‌های برنده:

1- اهدا جوایز 8 ساعت بعد از اعلام نتایج آخرین بازی انجام می‌شود.

2- حداقل تیم‌های شرکت کننده 6 گروه و حداکثر 25 گروه می‌باشد.

تبصره 1: در صورت نرسیدن به حداقل ظرفیت، زمان ثبت نام مسابقه تمدید خواهد شد.

تبصره 2: اگر تکمیل ظرفیت انجام نشد، تیم‌ها می‌توانند از مسابقه انصراف داده و مبلغ واریزی خود را به طور کامل دریافت کنند.

تبصره 3: اگر تعداد تیم‌های ثبت نام کننده زیر 10 گروه باشد، تنها به مقام اول جایزه نقدی اهدا می‌گردد. همچنین تیم دوم می‌تواند در لیگ بعدی به صورت رایگان ثبت نام کند. ( ثبت نام رایگان برای تیم دوم به شرط حضور همان اعضا می‌باشد )

تبصره 4: اگر تعداد تیم‌های شرکت کننده بیشتر از 10 گروه باشد، مقام‌های اول تا سوم جایزه نقدی دریافت خواهند کرد. همچنین تیم چهارم می‌تواند در لیگ بعدی به صورت رایگان ثبت نام کند. ( ثبت نام رایگان برای تیم چهارم به شرط حضور همان اعضا می‌باشد )

تبصره 5: مبلغ جوایز با توجه به تعداد شرکت کنندگان متغیر خواهد بود ( با بیشتر شدن شرکت کنندگان مبلغ جایزه بالاتر می‌رود )

مبلغ جایزه برندگان به شرح زیر است:

اگر 6 تا 10 تیم در مسابقه شرکت کنند:

 1. تیم اول: 80.000 تومان
 2. تیم دوم: ثبت نام رایگان در لیگ بعدی

اگر 11 تا 15 تیم در مسابقه شرکت کنند:

 1. تیم اول: 60.000 تومان
 2. تیم دوم: 50.000 تومان
 3. تیم سوم: 40.000 تومان
 4. تیم چهارم: ثبت نام رایگان در لیگ بعدی

اگر 16 تا 25 تیم در مسابقه شرکت کنند:

 1. تیم اول: 100.000 تومان
 2. تیم دوم: 80.000 تومان
 3. تیم سوم: 70.000 تومان
 4. تیم چهارم: ثبت نام رایگان در لیگ بعدی

نکته مهم : ثبت نام مسابقات فعلا غیرفعال شده است

برای شرکت در مسابقه اطلاعات خواسته شده را کامل کنید

  مشخصات رهبر تیم

  مشخصات بازیکن شماره 2
  مشخصات بازیکن شماره 3
  مشخصات بازیکن شماره 4