تبلیغات
مشاهیر تکنولوژی

معرفی برونو بانِل (Bruno Bonnell)

Bruno Bonnell یک تاجر و سیاستمدار فرانسوی است که از سال 2017 تا 2022 نماینده حوزه ششم شهر رون (Rhône) در مجلس ملی بود. همچنین او یکی از بنیانگذاران Infogrames Entertainment SA است.

مشخصات کلی Bruno Bonnell

  • تولد: 6 اکتبر (October) سال 1958 میلادی
  • ملیت: فرانسوی
  • تحصیلات: نامشخص
  • شغل: سیاستمدار و تاجر
  • دلایل شهرت: Vacant
  • شرکت: آتاری

زندگی اولیه Bruno Bonnell

Bruno Bonnell قبل از تاسیس Infogrames در ژوئن 1983، کار خود را با Thomson TO7، یکی از اولین کامپیوترهای خانگی تولید فرانسه آغاز کرد. او این شرکت را در سن 25 سالگی با کریستوف ساپت و توماس اشمیدر تاسیس کرد.

Bonnell از سال 1983 تا 5 آوریل 2007 رئیس، مدیر خلاقیت و مدیر اجرایی شرکت بود. او در سال 2004 از سمت مدیرعاملی آتاری (در حالی که دو سمت دیگر خود را در IESA حفظ کرد) کنار رفت و جیمز کاپارو، جایگزین او شد، اگرچه در ژوئن 2005 و زمانی که کاپارو استعفا داد، دوباره به طور موقت این سمت را بر عهده گرفت. در 5 سپتامبر 2006، دیوید پیرس به عنوان مدیرعامل جدید آتاری منصوب شد.

در سال 1995، Bonnell به عنوان رئیس Syndicat des Editeurs de Logiciels de Loisirs (SELL)، یک انجمن بازی‌ساز فرانسوی انتخاب شد. او با پخش‌کننده فرانسوی Canal Plus، برای ایجاد کانال تلویزیونی Game One که به طور خاص مخاطبان بازی را هدف قرار می‌داد، همکاری کرد.

Bonnell در دهه 1980 و 1990 میلادی به تصاحب بسیاری از استودیوهای توسعه کوچک (و تعدادی هم استودیو بزرگ)، به ویژه شرکت توسعه بریتانیایی Ocean Software و Atari پرداخت. این شرکت‌ها با Infogrames ادغام شدند. نام های تجاری آنها به استثنای آتاری که بونل احساس می‌کرد دارای ارزش است، کنار گذاشته شد. به همین دلیل، اینفوگرامز از کریسمس 2001 شروع به استفاده از نام تجاری آتاری در بازی‌های منتشر شده کرد و در سال 2003 در ایالات متحده، نام آن را به Atari Inc تغییر داد.

معرفی دونا بِیلی (Dona Bailey)


جدایی از آتاری و Infogrames

در 5 آوریل 2007، Bonnell از سمت خود در Atari و Infogrames استعفا داد. روزی که او این دو مجموعه را ترک می‌کرد، سهام IESA بیست و چهار درصد رشد داشت. در ژوئن 2008، او به zSlide پیوست. از سال 2013 Bruno Bonnell برای Robopolis، یک توزیع‌کننده ربات مستقر در لیون کار می‌کرد.

در 31 مه 2012، Bonnell به عنوان رئیس هیئت مدیره مدرسه کسب و کار EMLyon انتخاب شد. EMLyon یک مدرسه تجاری در لیون است که در سال 1872 ایجاد شده است.

در سال 2015، بونل به عنوان مجری و داور برنامه The Apprentice: Qui décrochera le job، نسخه فرانسوی مجموعه تلویزیونی واقعیت جهانی The Apprentice، فعالیت داشت. البته این برنامه موفقیت چندانی به همراه نداشت.

معرفی اَلِن اَلکورن (Allan Alcorn)

چقدر این محتوای آموزشی برایتان مفید بود؟

از راست به چپ (سمتِ راست 1 ستاره، سمتِ چپ 5 ستاره)

میانگین 4.7 / 5. امتیاز شما ثبت شد: 3

اولین نفری باشید که بازخوردتان را ثبت می‌کنید

محمد انوری

مرتب باید ساخت. گاهی یک محصول، گاهی یک اثر هنری و گاهی لبخندی شیرین بر لبانِ دیگری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا