قبول کنید تا امروز برای یک بار هم که شده به سرتان زده اکانت اینستاگرام کسی را هک کنید. حتی اگر متخصص کامپیوتر یا هکر هم نباشید، باز هم ته دلتان دوست داشتید مثل فیلم‌های هالیوودی در یک اتاق تاریک بنشینید و با چند خط کد یا حتی بدون چند خط کد! حساب اینستاگرام چند نفر را همزمان و بدون زحمت زیاد هک کنید. البته هک اینستاگرام آنقدرها هم که فکر می‌کنید رویایی و در دسترس نیست. در این پست سراغ 6 روش واقعی هک اینستاگرام + 1 روش کاملا دروغی رفته‌ام. امیدوارم در انتهای مقاله به درک مناسبی از نفوذ به اینستاگرام برسید.

نکته بسیار مهم: این پست جنبه آموزشی داشته و به هیچ عنوان تیک تاک تِک کسی را ترغیب به انجام کارهای نامتعارف در تست نفوذ می‌کند

اینم بخونید بد نیست: معرفی 7 روش تست شده و اصولی برای هک تلگرام

چرا درباره هک اینستاگرام صحبت می‌کنیم؟

سوال را اینطور می‌پرسم، چرا صحبت نکنیم؟ البته لازم نیست که خیلی روی این موضوع مانور بدهیم که چرا مردم سراغ هک اینستاگرام می‌روند. شاید کسی پسورد خودش را فراموش کرده و می‌خواهد دوباره آن را بدست بیاورد. یا یک متخصص امنیت دوست دارد ضعف‌های امنیتی اینستاگرام را پیدا کند. یا نوجوان‌هایی که می‌خواهند دوست دختر یا دوست پسر خودشان را اذیت کنند یا زن و شوهرهایی که دوست دارند سر از کار همسرشان را دربیاورند. صرف نظر از اینکه دلایل قبلی درست هستند یا غلط بیشتر کاربران دوست دارند اینستاگرام را هک کنند.

تبلیغات

کوتاه درباره منِش و مرامِ هکرها

استیو وزنیاک یکی از هکرهای معروف دنیا است

من هکر نیستم اما درباره زندگی بزرگترین هکرهای دنیا مطالعه کرده‌ام. قبول دارم که بعضی از هکرهای معروف خرابکاری‌های زیادی به بار آورده و آسیب‌های زیادی به سازمان‌های دولتی، خصوصی و مردم وارد کردند. اما هکرهای واقعی به خوبی می‌دانند که نباید یک سیستم را خراب کنند. آنها برای اسم و کار خودشان ارزش قائل هستند و به هیچ عنوان حاضر نمی‌شوند با کارهای بچگانه و مسخره مثل هک کردن اکانت اینستاگرام دوست دختر خودشان، وقت باارزششان را هدر بدهند. فراموش نکنید که Crackerها خراب می‌کنند اما هکرهای واقعی می‌سازند.

اینم بخونید بد نیست: چگونه هکر شویم + نقشه راه هکر شدن

آیا هک اینستاگرام واقعا ممکن است؟

هک هر سرویسی در دنیا ممکن است. از قدیم گفته‌اند که کار نشد ندارد و هر چیزی شدنی است. پس هک اینستاگرام هم ممکن است. اما اینکه چطور و تحت چه شرایطی انجام شود خیلی مهم است. با یک مثال موافقید؟

هر ماشینی ممکن است در جاده تصادف کند. اگر یک خودرو مشکل فنی داشته باشد یا ترمز آن به درستی کار نکند، شانس تصادف نسبت به یک ماشین کاملا سالم بیشتر می‌شود درست است؟

هک اینستاگرام هم به همین شکل است. اگر شخصی نکات امنیتی مربوط به حساب خود را رعایت نکرده باشد، شانس هک شدن اکانت او بسیار بالا می‌رود. برای مثال اگر کاربری از پسورد ۱۲۳۴۵۶۷۸۹ استفاده کند، به راحتی آب خوردن می‌توانید حساب او را هک کنید.

پس هک اینستاگرام شدنی است …

اینم بخونید بد نیست: چطور بدون ربات و کاملا طبیعی تعداد فالوورهای خود را در اینستاگرام افزایش دهیم؟

امنیت اینستاگرام واقعا بالا است؟

فیس بوک در مسایل مربوط به امنیت کارنامه افتضاحی از خود به جا گذاشته و هیچ‌وقت به عنوان سرویسی امن شناخته نشده است. اگر بخواهم آمار آسیب‌پذیری‌ها و نفوذهایی که روی فیس بوک انجام شده را برایتان لیست کنم با یک لیست بسیار بسیار بسیار طولانی مواجه خواهیم شد. در همین حد بدانید که در سال 2018 می‌خواستند حساب شخصی مارک زاکربرگ را هم در فیس بوک هک کنند ( لینک خبر )

حالا اینستاگرام به عنوان یکی از محصولات فیس بوک در مساله امنیت راه فیس بوک را ادامه داده یا عملکرد قابل قبولی دارد؟ در ادامه کمی بیشتر راجع به این موضوع حرف خواهیم زد.

رابطه امنیت اینستاگرام با تعداد کاربران آن به چه شکل است؟

اینستاگرام به تنهایی از امنیت قابل قبولی برخوردار است. اگر با وردپرس آشنا باشید، می‌دانید که این سیستم مدیریت محتوا هم به تنهایی بسیار امن است، اما زمانی که افزونه‌ها یا کدهای مخرب به هسته آن اضافه می‌شوند، برای کاربران مشکلاتی جدی به وجود می‌آورند.

هر شبکه اجتماعی متکی به تعداد کاربران خودش بوده و شبکه اجتماعی بدون کاربر، مثل پرنده بدون بال می‌ماند. اینستاگرام هم تعداد زیادی User دارد که بدون وجود آنها این سرویس هیچ کاربردی ندارد. در واقع اینستاگرام فقط یک بستر یا پلتفرم است که محتوای کاربران روی آن سوار می‌شود.

حالا فرض کنید از این 1 میلیارد کاربر (تقریبا) چند نفر با مفاهیم اولیه امنیت آشنا هستند؟ چند نفر از پسوردهای امن و پیچیده استفاده می‌کنند؟ چند نفر مراقب اکانت خود هستند که مورد سواستفاده قرار نگیرد؟

روش های هک اینستاگرام

قبل از شروع مقاله این نکته را مد نظر داشته باشید. در این پست فقط روش‌های کلی هک اینستاگرام مورد بررسی قرار گرفته‌اند و به مرور زمان در پست‌های دیگر جزییات این روش‌ها را منتشر خواهیم کرد. پس در این پست انتظار انجام عملیات تست نفوذ را نداشته باشید.

روش اول هک اینستاگرام – سایت ها و سرویس‌های آنلاین (کاملا دروغی)

نظر شما درباره الگوریتم زیر چیست؟

 • یک سایت را باز کن
 • ID اینستاگرام کسی که می‌خواهی هک کنی را وارد کن
 • تایید کن که ربات نیستی و پسورد را تحویل بگیر

از این راحت‌تر نمی‌شود نه؟ جالب است. بعضی از سایت‌ها ادعا می‌کنند که با وارد کردن نام کاربری افراد در اینستاگرام می‌توانند پسورد آنها را در اختیار شما بگذارند. اما واقعیت ماجرا به چه شکل است؟ اجازه بدهید کمی توضیح دهم.

تا یک مدت طولانی من فکر می‌کردم فقط در ایران تبِ عنوان‌های زرد و دروغی داغ است. فقط سایت‌های ایرانی سرویس‌های دروغی و فیک را برای درآمدزایی و افزایش ترافیک سایت خودشان به کاربران معرفی می‌کنند. فکر می‌کردم سرویس‌های آنلاین مثلا آمریکایی ارزش بیشتری برای کاربران خود قائل هستند. اما اشتباه می‌کردم. همه جای دنیا همین آش است و همین کاسه. حتی بعضی جاها اوضاع از ایران هم بدتر است.

سایت های آنلاین هک اینستاگرام چطور کار می‌کنند؟

روش کار آنها به حدی آسان است که یک بچه هم می‌تواند از سایتشان استفاده کند. در واقع همین سادگی بهانه خوبی است تا همه افراد در دام این سایت‌ها افتاده و وقت و انرژی خود را بیهوده هدر بدهند.

به عنوان یک مثال و برای آشنایی بیشتر شما با روش کار آنها، یک سایت را معرفی می‌کنم تا مرحله به مرحله باهم جلو برویم:

روال کار 99% این سایت‌ها شبیه به هم است و من بدون هیچ قصد و نیت قبلی 1 مورد را شانسی انتخاب کردم …

تحلیل رفتار سایت‌هایی که ادعا می‌کنند با یک کلیک به اینستاگرام نفوذ می‌کنند

اول که سایت را باز می‌کنید یک سری توضیحات درباره بزرگی سرویس اینستاگرام و تعداد کاربران آن به شما نشان داده می‌شود، بعد هم می‌گویند که هک اینستاگرام کاری ندارد و هر کسی می‌تواند انجامش بدهد. بعد هم دَم از رایگان بودن سرویس خود می‌زنند ( ما خیلی خوبیم! ) بعد که حسابی از لحاظ روانی آماده شدید شما را وارد مرحله بعدی می‌کنند. یعنی وارد کردن نام کاربری قربانی.

حالا در باکس مشخص شده نام کاربری خود را وارد می‌کنیم و گزینه‌ای شبیه به Check Account را می‌زنیم. بعد سرویس یک سری عملیات جذاب مثل اتصال به شبکه اینستاگرام، ارسال داده PCH، دسترسی به دیتابیس و غیره را نشان می‌دهد تا پیاز داغ ماجرا را بیشتر کند. همینطور برای شلوغ‌تر کردن ماجرا از شما می‌خواهد صفحه را رفرش نکنید یا کارهای شبیه به این. بعد از چند ثانیه این عملیات پیچیده تمام می‌شود.

بعد پیغامی موفقیت‌آمیز و غرورآفرین در وصف هک اکانت اینستاگرام به شما نشان می‌دهد و می‌گوید که روی لینک موردنظر کلیک کرده تا بتوانید اطلاعات مربوط به پسورد و غیره را دانلود کنید ( برای بیشتر شلوغ کردن می‌گویند که لینک تا یک مدت مشخص مثلا 24 ساعت در دسترس بوده و بعد از آن به طور خودکار حذف خواهد شد ) شما هم روی لینک کلیک می‌کنید.

حالا خوشحال و خندان می‌خواهید فایل پسورد خود را دانلود کنید. بعد از کلیک روی لینک دانلود چه اتفاقی می‌افتد؟ هزاران اتفاق مختلف ممکن است رخ بدهد اما مطمئن باشید که هک اینستاگرام و دانلود پسورد اکانت موردنظر جزئی از آنها نیست.

سایت های هک اینستاگرام همگی دروغ هستند

این سایت‌ها در ازای نفوذ به اکانت اینستاگرام چه چیزی از شما می‌خواهند؟

بعد از کلیک روی لینک دانلود، حالات زیر ممکن است اتفاق بیفتد:

 • سایت به شما پیشنهاد می‌کند از بین اپلیکیشن‌های معرفی شده حداقل 2 مورد را نصب کنید و دستِ کم 30 دقیقه داخل آن اپلیکیشن‌ها باشید ( دقت کنید که روی 30 دقیقه اصرار هم دارند )
 • از شما می‌خواهد که اکانت یک سرویس خاص مثل Spotify یا غیره را بخرید تا مطمئن شوند که شما انسان هستید
 • از شما می‌خواهند به یک شماره کارت خاص، پول واریز کنید
 • برای اینکه مطمئن شوند شما انسان هستید، آدرس ایمیل شما را می‌گیرند
 • و انواع روش‌های عجیب و غریب دیگر …

بنا به ادعای این سایت‌ها، روش‌های عجیب و غریبی که مشاهده کردید فقط برای این طراحی شده‌اند که مطمئن شوند شما ربات نیستید. اما به هیچ عنوان همچین چیزی درست نیست. می‌دانید که برای تشخیص اسپم از انسان، استفاده از یک سرویس Captcha مثل Recaptcha گوگل کفایت می‌کند و نیازی به دانلود اپلیکیشن، خرید اکانت و موارد مشابه نیست. پس چرا این سایت‌ها این کار را می‌کنند؟

جواب خیلی واضح است = جذب تبلیغات و درآمد کلان

بدون تعارف باید بگویم تمام سایت‌هایی که ادعا می‌کنند با دریافت نام کاربری اینستاگرام، پسورد آن را در اختیار شما قرار می‌دهند دروغ می‌گویند. دروغ. گول این سایت‌ها را نخورید. خوشبختانه من سرویس داخلی مشابه ندیدم و اگر شما هم دیدید به هیچ وجه به این سایت‌ها اعتماد نکنید.

روش دوم هک اینستاگرام – مهندسی اجتماعی یا Social Engineering

یکی از رایج‌ترین و واقعی‌ترین روش‌هایی که می‌تواند منجر به هک اینستاگرام شود، مهندسی اجتماعی است. در مهندسی اجتماعی شما بدون نیاز به دانش فنی یا یک خط کدنویسی به اطلاعات مهمی دست پیدا می‌کنید. مهندسی اجتماعی شامل فنون و تکنیک‌های بسیار گسترده‌ای بوده که از یک شخص به شخص دیگر می‌تواند متفاوت باشد، اما معمولا پایه و اساس مهندسی اجتماعی، ایجاد اعتماد در افراد و سواستفاده از این اعتماد می‌باشد.

به کمک مهندسی اجتماعی می‌توانید به طور مستقیم یا غیرمستقیم قربانی را راضی کنید که پسورد اینستاگرام خود را در اختیار شما بگذارد …

روش سوم هک اینستاگرام – دسترسی فیزیکی به دستگاه شخص موردنظر

شاید روش ساده و پیش پاافتاده‌ای به نظر برسد اما می‌تواند فوق‌العاده موثر و مفید واقع شود. اگر بتوانید به دستگاه شخص موردنظر دسترسی پیدا کنید، می‌توانید وارد اینستاگرام او شوید. البته با این روش فقط می‌توانید اینستاگرام شخص را چک کنید و برای تغییر پسورد باید پسورد قبلی را داشته باشید.

اگر به گوشی قربانی دسترسی دارید و حساب ایمیل او روی موبایل Sync شده است، می‌توانید با استفاده از “فراموشی رمز عبور” یک ایمیل برای ورود مجدد به اکانت دریافت کنید، البته به شرطی که کاربر داخل اکانت اینستاگرام خودش ایمیل قرار داده باشد.

روش چهارم هک اینستاگرام – حملات بروت فورس یا Brute Force Attack

همانطور که قبلا گفتم بزرگترین ضعف امنیتی اینستاگرام مربوط به پسورد کابران این شبکه اجتماعی است. شکستن پسورد ضعیف کار خیلی سختی نیست و هر کسی که آشنایی کمی با مباحث امنیت و نفوذ داشته باشد می‌تواند این کار را انجام دهد. روش کار حملات بروت فورس به این شکل است که ما با حدس زدن هزار یا چند صدهزار پسورد ( حتی گاهی چند میلیون پسورد ) سعی می‌کنیم پسورد هدف موردنظر خود را پیدا کنیم.

روش کار به این شکل است که ما یک لیست پسورد (Pass List) از پسوردهای احتمالی آماده می‌کنیم و به کمک ابزارهای مختلفی که برای این کار نوشته شده‌اند سعی می‌کنیم پسورد اکانت موردنظر را پیدا کنیم. این روش نیاز به هوش، حوصله و صبر زیادی دارد اما در صورت ضعیف بودن پسورد هدف به احتمال زیاد نتیجه می‌دهد.

البته فراموش نکنید بسیاری از ابزارهای حملات بروت فورس که در اختیار عموم قرار می‌گیرند چندان هم قوی نیستند. توصیه می‌کنم از اسکریپت Instagram-Py یا سرویس‌های معتبر دیگر استفاده کنید …

در پست‌های آینده بیشتر راجع به حملات بروت فورس در اینستاگرام صحبت خواهیم کرد …

روش پنجم هک اینستاگرام – حملات Phishing

حملات فیشینگ از محوبیت زیادی بین هکرها برخوردار است. در این روش یک صفحه ساختگی مشابه به سرویس اصلی ساخته شده و لینک آن در اختیار قربانی قرار می‌گیرد. زمانی که کاربر، اطلاعات ورود به حساب اینستاگرام خود را در باکس‌های مربوطه وارد کند، این اطلاعات برای هکر هم ارسال خواهد شد.

ساخت صفحات Phishing نیاز به دانش فنی زیادی ندارد. سایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارند که این کار را به صورت خودکار و رایگان برای ما انجام می‌دهند. با کمی دانش HTML و CSS به راحتی می‌توانید از پس کار بربیایید.

روش ششم استفاده از یک Keylogger

دقت داشته باشید که این روش انحصاری برای هک اینستاگرام نیست، اما می‌تواند برای این کار هم استفاده شود. کی لاگرها ابزارهای نرم افزاری یا سخت افزاری هستند که کلیدهای تایپ شده توسط کاربر را ذخیره کرده و آنها را برای هکر ارسال می‌کنند. شما با نصب یک KeyLogger روی دستگاه قربانی می‌توانید تمام موارد تایپ شده از جمله Username و Password اینستاگرام قربانی را بدست بیاورید.

شانس موفقیت این روش برای هک اینستاگرام پایین است. چرا؟ چون کاربران معمولا به طور روزانه از اکانت اینستاگرام خود Logout و Login نمی‌کنند …

روش هفتم نفوذ مستقیم به سرورهای اینستاگرام

این روش را از قصد برای آخر پست گذاشتم و دلیل خوبی هم برای آن دارم. همانطور که در اول نوشته‌هایم اشاره کردم، هدف از انتشار این پست بررسی اصولی و واقعی هک اینستاگرام بود. نه معرفی یک سری تکنیک اَلکی و آبکی! این مورد را برای آخر لیست گذاشتم چون شانس موفقیت آن بسیار بسیار پایین است. نه این که نشدنی باشد. بلکه انجام آن از طرف هکرهای مبتدی و متوسط کمی دور از انتظار است، چه برسد به افراد عادی. به هر حال اگر بتوانید به سرورهای اصلی اینستاگرام نفوذ کنید، می‌توانید به اطلاعات بسیار مهمی دست پیدا کنید.

پرسش و پاسخ:

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”آیا اینستاگرام هک می‌شود؟” answer-0=”بله. اینستاگرام هم مانند هر سرویس آنلاین دیگری می‌تواند مورد حمله و نفوذ قرار بگیرد.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”آیا سایت‌های آنلاین می‌توانند اکانت اینستاگرام کسی را هک کنند؟” answer-1=”خیر. به هیچ وجه نمی‌توانند. گول این سایت‌ها را نخورید. داخل پست به طور مفصل راجع به این موضوع صحبت کرده‌ایم.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”چند روش واقعی هک اینستاگرام را نام می‌برید؟” answer-2=”برخی از روش‌ها واقعی هستند و شانس هک اکانت اینستاگرام را بالا می‌برند. مثل استفاده از Keylogger یا حملاتِ فیشینگ” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

نتیجه‌گیری نهایی

خب با هم 6 روش اصولی و واقعی هک اینستاگرام را بررسی کردیم. همینطور یک روش کاملا آبکی را معرفی کردیم تا مواظب باشید که در دام آن گرفتار نشوید. فراموش نکنید هک اینستاگرام با موبایل ، برنامه ، نرم افزار ، ربات ، از راه دور و غیره به آن آسانی‌ها هم نیست. برای موفقیت باید صبور باشید و هیچوقت یادگیری را کنار نگذارید.

امیدوارم این پست درک خوبی نسبت به هک اینستاگرام به شما داده باشد. البته این پست شروعی بود که بیشتر و بیشتر راجع به امنیت اینستاگرام و آسیب‌پذیری‌های رایج آن حرف بزنیم. طبق معمول منتظر حضور شما در بخش نظرات هستم. اگر تجربه مفیدی از کار با این روش‌ها دارید لطفا با من و کاربران تیک تاک تِک به اشتراک بگذارید.

18 دیدگاه‌ها

 1. سلام ببخشید من یکی دوبار پس اینستاگرامم فراموش کردم .فراموشی رمز عبور زدم از طریق پیامک کد اومد. اما پیامک از طرف اینستا یا یک شماره خارجی نبود از طرف یک شماره ایرانسل کد پیامک شد

  8
  1
  • سلام … حال شما؟
   مشکل خاصی نباید باشه. احتمالا این کار یه همکاری بین اینستاگرام و اپراتورهای داخلی هست، اینکه چطور همچین سرویسی پیاده شده اطلاع ندارم، اما به نظر میرسه پنل پیامکی سرویس گاهی به این شکل پیامک ها رو ارسال میکنه …

   • خیلی ممنون .ببخشید من فعالیت ورود به سیستم اینستام دیدم دوتا حساب هست اما مدل گوشی هردوش مال خودم اما شهراش متفاوت. ممکن یکی وارد اکانت اینستا من شده باشه؟

   • ببخشید اگه تلگراممون هک شده باشه تو نشست های فعال میاد که یک حساب دیگه وارد شده؟ ممکن تلگراممون هک بشه اما تو نشست های فعال نشون نده یک حساب دیگرو

   • سلام وقتتون بخیر …
    بخش نشست های فعال تلگرام از امنیت خیلی خوبی برخورداره و هر دستگاهی که به اکانت شما لاگین کنه رو بهتون نشون میده …
    تو حالت عادی اگه حسابتون هک بشه و کسی بهش دسترسی داشته باشه می‌تونید تو بخش نشست های فعال ببینیدش …

 2. بعید می‌دونم کسی وارد حسابتون شده باشه. اون یکی فعالیت ورود هم خودتون هستید احتمالا با vpn وارد شدید و شهرتون رو جای دیگه تشخیص داده …
  حالا صرف نظر از این موضوع همیشه یه پسورد امن واسه اکانتتون داشته باشید و ورود ۲مرحله‌ای رو هم فعال کنید …

 3. ببخشید کسی که آی دی تلگرام مارو داشته باشه اما شماره نداره. میتونه بعد هک کردن تلگرام به شماره تلفن حساب تلگراممون دسترسی پیدا کنه؟ به contact هامون چطور میتونه دسترسی پیدا کنه؟

  • سلام من اون شماره ای که باهاش اینیستاگرام نصب کردمو ندارم و کد ۶رقمی میخواهد و به شدت به پیج نیاز دارم چیکار کنم

 4. سلام یکی از دوستانم رمز اینستا رو فراموش کرده و ایمیل رو هم تو گوشیش نداره چون که گوشی شو عوض کرده نمی تونه دیگه به پیج ش وارد شه و فقط پیامک به ایمیل هست و ایمیل رو هم نداره میشه رمز عبور ان را برای دوستم پیدا کنید؟

   • سلام وقتتون بخیر…
    کامنتی که میزارید بعد از تایید شدن توسط مدیران سایت نمایش داده میشه و این تایید کردن گاهی زمان می‌بره از طرف ما …
    البته ما برعکس خیلی از سایت‌ها با تمومِ مشغله‌هایی که داریم معمولا زیر 24 ساعت کامنت‌ها رو تایید می‌کنیم و پاسخ میدیم …

 5. سلام وقت بخیر ببخشید آیا کسی آیپی مارو داشته باشه میتونه شماره موبایل یا اکانت های اجتماعی مارو مثل فیسبوک و اینستامون پیدا کنه؟

 6. سلام وقت بخیر ببخشید من یک سوال داشتم امکانش هست کمکم کنین.
  من چند وقت پیش یک اکانت فیک فیسبوک ساختم بعد چند روز متوجه شدم هک شده در صورتی که هیچ فعالیت یا دوستی یا چتی تو اکانتم نداشتم به اسم خودمم نساخته بودم هرکار کردم نتونستم لوگین بشم .فراموش کردن پسوردم زدم یک جیمیل اومد که گفت کد جدید فرستادیم اما من اصلا اون جیمیل نمیشناختم متوجه شدم هک شدم.
  من اکانت فیسبوک فیکمو متاسفانه اشتباه کردم با شماره تلفن ساختم به جای ایمیل الان شماره منو داره یعنی.چون شمارم جدید کسی نداره اما یک ناشناس چندبار زنگ زده.
  امکانش هست از طریق دونستن آی پی من، شماره یا فیسبوک من پیدا کرده باشه؟ میخام بدونم چجوری فیسبوک فیک من پیدا کرده با آی پی میشه فیسبوک کسی پیدا کرد؟

  • سلام خوش اومدید به سایت …
   فقط با داشتن آیپی یه هکر نمیتونه کار خیلی زیادی بکنه … اگه اونجوری بود که کل وب با میلیارها کاربری که داره تو خطر بودن …
   راجع به آیپی اگه به طور ساده بخوام بگم کامپیوتر خودتون رو مثل یه خونه در نظر بگیرید و پورت‌ها و برنامه‌ها رو مثل یه اتاق. هکر اگه هم بتونه با آیپی شما کاری بکنه نهایت به همون یه اتاق خاص محدود میشه …
   به نظر نمیاد مشکل هک شدن اکانت فیس بوک شما ربطی به آیپی شما داشته باشه …

 7. سلام خسته نباشین ببخشید من یکجا خوندم که از طریق وی پی ان رایگان میتونن هک کنن بهتر از وی پی ان پولی استفاده کنیم.با هک وی پی ان به یک سری اطلاعات دسترسی پیدا میکنن در گوشی اندروید آی ا اس متفاوت. شما میدونین به چه اطلاعاتی؟

 8. سلام
  ببخشید واقعا هک اینستاگرام واقعیه؟؟
  من میخام اینستای یکیو هک کنم بعد اطلاعاتی رو که تغییر دادم اون هم ببیندش میخام که پیج دست هردومون باشه یعنی ممکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید