KMPlayer دوست‌داشتنی، به شما اجازه می‌دهد 2 یا 3 زیرنویس را به شکل همزمان روی یک فایل تصویری تماشا کنید. برای مثال بعضی از افراد دوست دارند در کنار زیرنویس فارسی فیلم، نسخۀ انگلیسی آن را هم داشته باشند و زبان انگلیسی خود را تقویت کنند. البته گاهی اوقات این قابلیت برای کاربران دردسرساز می‌شود. یعنی کاربر دوست دارد که فقط 1 زیرنویس را روی فیلم خود داشته باشد اما KMPlayer دو یا سه زیرنویس به او نشان می‌دهد. این مشکل گاهی به شدت اعصاب‌خردکن می‌شود و لذت تماشای فیلم و سریال را برای مخاطب از بین می‌برد. در این آموزش کوتاه به حل مشکل دو زیرنویس در kmplayer می‌پردازیم. همراهِ تیک تاک تِک باشید. 🙂

اینم بخونید بد نیست: آموزش اضافه کردن زیرنویس به فیلم در اندروید با 3 اپلیکیشن VLC، Mxplayer و Kmplayer

حل مشکل دو زیرنویس در kmplayer

مشکل نمایش دو زیرنویس در kmplayer 2020
یک مثال کوچک از مشکلی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم!

برای حل این مشکل مراحل زیر را دنبال کنید:

  • داخل محیط نرم افزار KMPlayer راست کلیک کنید.
  • از منوی Subtitles وارد زیرمنوی Subtitle Languages شوید.
  • سپس روی 2nd Subtitle رفته و تیکِ hide Subtitle را بزنید.
  • (اگر زیرنویس سوم هم نمایش داده می‌شود مرحلۀ قبلی را برای زیرنویس سوم با نامِ 3nd Subtitle انجام دهید.)

مشکل دو زیرنویس بودن KMPlayer را با تغییر تنظیمات نرم افزار حل می‌کنیم

نکتۀ بسیار مهم: این تنظیمات در KMPlayer نسخۀ 64بیتی وجود ندارد. تصاویری که مشاهده می‌کنید در نسخۀ 32بیتی نرم‌افزار گرفته شده‌اند.

آموزش ویدئویی

البته یک نکته را هم بگویم. شاید بعضی‌ها این مورد رو مشکل تلقی کنند، اما در واقع چندزیرنویسی یک قابلیت و یک مزیت در KMPlayer است و به کاربران آزادی عمل می‌دهد که برای ویدئوی خود بیشتر از 1 زیرنویس داشته باشند. اگر به دنبال اضافه کردن دو زیرنویس همزمان در این پخش‌کننده هستید آموزش بالا را به شکل معکوس دنبال کنید. یعنی به جای حذف زیرنویس دوم و سوم این‌بار زیرنویس موردنظر خود را انتخاب کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظرات را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید